Para Çekme Yöntemleri

Süper Havale

Alt Limit: 50₺

Tüm bankalar ile kendi adınıza kayıtlı hesabınıza 7 gün 24 saat alt limit 50 TL olmak üzere %100 güvenli bir şekilde çekim talebinizi iletebilirsiniz.

Jetpapara

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Papara hesabınıza alt limit 50 TL olarak çekim talebinizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Papara ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

 

Payfix

Alt Limit: 50₺

PayFix hızlı ve güvenli yatırım imkanı sunan online bir ödeme yöntemidir. Alt limit 50₺, üst limit 20.000₺ olacak şekilde saniyeler içerisinde para çekiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik için; https://isube.payfix.com.tr/register

Ecopayz

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Ecopayz hesabınıza alt limit 20 TL olarak çekim talebinizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Ecopayz ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Anında Kredi Kartı

Alt Limit: 50₺

Kredi Kartı ile çekim verebilmeniz için kendinize ait kredi kartınızın borcu olması gerekmektedir. Sitemizden para çekimi yaparak kredi kartı borcunuzu ödetebilirsiniz.

CMT Cüzdan

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan CMT Cüzdan hesabınıza alt limit 50 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus CMT Cüzdan ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Kriptopay

Alt Limit: 100₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Bitcoin, Tether, Etherium, Litecoin, Bitcoin Cash, DogeCoin, Dash ve Tether USD cüzdanlarınıza 7 gün 24 saat para çekme taleplerinizi iletebilirsiniz.

Anında BTC

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Bitcoin cüzdanınıza 7 gün 24 saat para çekme taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Related Articles