Para Yatırma Yöntemleri

Hızlı QR 1

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 5.000₺

Hızlı QR 1 ile; Yapı Kredi Bankası, Akbank, İş Bankası ve Denizbank ile 7/24 yatırım yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası için “Mobil Bankacılık Tanımlı Cihazlar” özelliğini kaldırınız. İşCep uygulamasına girerek Tanımlı Telefon Yönetimi menüsünden tanımlı telefonlarınızı kaldırmanız gerekmektedir. Lütfen Dikkat : İşbankası QR işlemi için SMS şifrenizi 1 dakika içinde girmeniz gerekmektedir. Hızlı QR işlemine devam edebilmeniz için tarayıcıdan pop-uplara izin vermeniz gerekmektedir. Chrome > Ayarlar > içerik ayarları > pop upları engelle > kapalı şeklinde ayarlayınız. Yatırımınızı alt limit 20₺ ve 10 katları olacak şekilde yapınız. (20, 30, 50, 100 v.b.)

Hızlı QR 2

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 5.000₺

Sadece Yapı Kredi Bankası için “Mobil Bankacılık Tanımlı Cihazlar” özelliğini kaldırınız. Yatırımınızı 10 katları olacak şekilde yapınız. (20, 30, 50, 100, 150, 200 v.b.)

Garanti QR

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 5.000₺

Garanti QR ile 7 gün 24 saat güvenli ve hızlı bir şekilde QR Kod ile hesabınızdan para transferi yapabilirsiniz.

Ziraat QR

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 5.000₺

Ziraat QR ile 7 gün 24 saat güvenli ve hızlı bir şekilde QR Kod ile hesabınızdan para transferi yapabilirsiniz.

CMT Cüzdan

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 50.000₺

CMT Cüzdan sitesinden oluşturacağınız hesabınız ile 7/24 50₺ alt limit ile yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca CMT Cüzdan hesabınıza sitemizden çekim taleplerinizi de 7/24 ileterek çekim taleplerinizi anında tamamlayabilirsiniz.

Jetpapara

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 5.000₺

Papara hesabınızdan yatırmak istediğiniz miktarı girdikten sonra sistemde mevcut olan talebinize uygun en yakın miktar size gösterilmektedir. Uygun miktarı seçtikten sonra işleminizi otomatik olarak tamamlayabilirsiniz.

Jojobet Papara

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 40.000₺

Papara Havale yapabileceğiniz hesap numaralarını yatırım destek hattımızdan alabilirsiniz. Destek hattımızdan bilgi almadan aynı hesaba ikinci kez yatırım yapmayınız, her yatırım için farklı hesap numarası verilecektir. Papara hesabınız ile sitemizdeki üyeliğiniz aynı isimde ve aynı kişiye ait olmalıdır. Aksi takdirde işleminiz bakiyenize aktarılamayacaktır. Farklı bir kişinin Papara hesabı ile yatırım yapmayı denemeyiniz.

Rocket Papara

Alt Limit: 100₺
Üst Limit: 10.000₺

Rocket Papara yöntemini seçtikten sonra yatırım tutarınızı giriniz ve sonraki aşamaya ilerleyiniz. Bu aşamada size sistem tarafından verilecek olan Papara hesabına ödemenizi yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Anında Papara

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 10.000₺

Papara hesabınız ile yatırmak istediğiniz miktarı girdikten sonra sistemde mevcut olan talebinize uygun en yakın miktar size gösterilmektedir. Uygun miktarı seçtikten sonra işleminizi otomatik olarak tamamlayabilirsiniz.

Payfix

Alt Limit: 25₺
Üst Limit: 100.000₺

PayFix hızlı ve güvenli yatırım imkanı sunan online bir ödeme yöntemidir. Alt limit 25₺, üst limit 300.000₺ olacak şekilde yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra aşağıdaki bağlantıyı kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz, yatırımınız kısa süre içerisinde bakiyenize tanımlanacaktır

Anında Havale

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 20.000₺

Yatırım yapmak istediğiniz bankanızı ve yatırım miktarınızı sisteme girdikten sonra talebinize en uygun miktar ile işleminizi %100 güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cepbank

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 1.000₺

Akbank, Denizbank, Enpara, Fastpay, Finansbank, Garanti Bankası, ING, İş Bankası, Kuveyt Türk, PTT, Şekerbank, TEB, Vakıfbank ve Yapıkredi Bankaları ile 7 gün 24 saat güvenli ve hızlı bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Cepbank işlemine devam edebilmeniz için tarayıcıdan pop-uplara izin vermeniz gerekmektedir. Chrome > Ayarlar > içerik ayarları > pop upları engelle > kapalı olarak ayarlamanız gerekmektedir.

Denizbank SMS

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 5.000₺

Yatırım miktarınızı girdikten sonra TC Kimlik numaranızı ve Kart şifrenizi girerek işleminize başlayabilirsiniz. Telefonunuza gelecek olan SMS şifresi ile yatırımınızı tamamlayabilirsiniz.

VIP Kredi Kartı(Blokesiz)

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 1.000₺

Alt limit 50 TL ve üst limit 1.000 TL olarak 24 saat içinde aynı kart ile 12 adet işlem yapabilirsiniz. Günlük toplamda 6.000 TL, aylık olarak toplam yatırım limiti 20.000 TL’dir. Kredi kartınızı bir defaya mahsus onaylatarak 24 saat boyunca yatırım yapabilirsiniz.

Kredi Kartı 1 (Maldo)

Alt Limit: 50₺
Üst Limit: 1.500₺

VISA 1 Maldopay Kredi Kartı yöntemi ile alt limit 50 TL olarak tek seferde en fazla 500 TL yatırım yapabilirsiniz.

Günlük 5 adet başarısız işlem deneme hakkınız bulunmaktadır.

Günlük toplamda 3 adet başarılı işlem yaparak toplamda 1.500 TL yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

 

* Akbank kredi kartı geçerli değildir.

* Yapıkredi Bankası ile sadece banka kartı kullanarak işlem yapabilirsiniz.

* Garanti Bankası kredi kartınızla yatırım yapabilmeniz için son 30 günde sitemize yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

* İşbankası kredi kartınızla yatırım yapabilmeniz için son 90 günde sitemizde yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

 

Yukarıdaki şartlar haricinde farklı bir banka kredi kartına sahipseniz yukarıdaki şartlardan bağımsız yatırım yapabilirsiniz

Kredi Kartı 2 (Anında)

Alt Limit: 250₺
Üst Limit: 2.000₺

Tek işlemde yatırılabilecek miktar en az 250 TL, en fazla 2000 TL’dir. Bir kartın günlük yatırabilecek max miktarı 2000 TL’dir.

Yöntem ile 7/24 işlem yapılabilmekte olup, tüm bankalar aktiftir.

İşlem gerçekleştirebilmek için daha önce herhangi bir yöntem ile 5 adet başarılı yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Kredi Kartına Havale 1

Alt Limit: 250₺
Üst Limit: 20.000₺

Mesai saatleri içerisinde EFT olarak veya 7/24 İnternet bankacılığınızdan Havale ya da ATM den alacağınız bilgiler doğrultusunda yatırımınızı yapabilirsiniz. İşlemlerini internet bankacılığı üzerinden ya da ATM’den ‘kredi kartı borcu ödeme’ seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. İHer yatırım için farklı kart numarası gerekebilmektedir.

Kredi Kartına Havale 2

Alt Limit: 250₺
Üst Limit: 20.000₺

Yatırım destek hattımıza bağlanarak; mesai saatleri içerisinde EFT olarak veya 7/24 İnternet bankacılığınızdan Havale ya da ATM den alacağınız bilgiler doğrultusunda yatırımınızı yapabilirsiniz. İşlemlerini internet bankacılığı üzerinden ya da ATM’den ‘kredi kartı borcu ödeme’ seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. İşleminiz tamamlanana kadar destek hattımızdan ayrılmayınız. Destek hattımızdan bilgi almadan aynı kart numarasına ikinci kez yatırım yapmayınız, her yatırım için farklı kart numarası gerekebilmektedir.

VIP Havale 1

Alt Limit: 100₺
Üst Limit: 10.000₺

Seçmiş olduğunuz bankaya göre sizlere sunulacak olan miktarlardan uygun olan tutarı seçtikten sonra %100 güvenli bir şekilde sizden istenilen banka bilgilerinizi ilettikten sonra işleminiz otomatik olarak tamamlanarak yatırımınız hesabınıza aktarılmaktadır. Yatırımlarınızı 7/24 yapabilirsiniz.

HIZLI JOJO Havale

Alt Limit: 50₺

Hızlı ve güvenli bir şekilde havale ile yatırım yapmak için Jojobet güvencesi ile sizlere sunduğumuz sistem ile bilgilerinizi %100 güvenli bir şekilde girdikten sonra havalenizi hemen yapabilirsiniz.

20-2.000 Havale

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 2.000₺

Alt limit 20 TL olarak, havale destek hattımızdan size verilecek olan bilgileri göre internet/mobil bankacılığınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Süper Havale

Alt Limit: 500₺
Üst Limit: 30.000₺

Havale yapabileceğiniz hesap numaralarını yatırım destek hattımızdan alabilirsiniz. Hesap numaraları anlık olarak değişmektedir. Havale yaptıktan sonra dekontunuzu banka üzerinden direkt olarak size belirteceğimiz mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Kendi mail adresinizden gönderdiğiniz dekontlar kabul edilmemektedir. Aynı hesaba ikinci kez yatırım yapmayınız, her yatırım için farklı hesap numarası verilecektir.

Ecopayz

Alt Limit: 20₺
Üst Limit: 50.000₺

Ecopayz sistemi üzerinde açmış olduğunuz sanal cüzdanınıza para yükledikten sonra dilediğiniz zaman sitemize sanal cüzdanınız aracılığıyla yatırım işleminizi yapabilirsiniz.

Jeton

Alt Limit: 10₺
Üst Limit: 100.000₺

Jeton cüzdanınızdaki bakiyeyi 7 gün 24 saat sitemize anında yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

KriptoPay

Alt Limit: 20₺

Bitcoin, Tether, Etherium, Litecoin, Bitcoin Cash, DogeCoin, Dash, TruUSD ve Tether USD ile 7 gün 24 saat yatırımınızı güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Related Articles